5. aprill 2012

Pühademunad

Pühademunade kaunistamiseks idee Kesturult (neid rosette müüakse turuhoones munamüüjate juures). Kuuldavasti liigub sama kraami ka Balti jaama turul. 
Tunnistan, et need on ka ainukesed valmiskaunistused, mis on mu südame võitnud. Esikohal on jätkuvalt sibulakoortega värvimine, erandiks ei jää ka see aasta. Aga vahelduseks on ka need slaavimustrilised kaunistused väga armsad :)


5 kommentaari:

Maarja ütles ...

Tore, et need pildid on aegumatu väljanägemisega, miski aastad tagasi ostsin neid ümbriseid ühest Kalamaja poest ja pildis samad :)

A homme katsun turult neid ka meile hankida.

Tuuli ütles ...

Nonäedsa! Sul, Maarja, paremad andmed kui mul nende munarosettide ajaloo kohta. Mina avastasin need enda jaoks alles eelmisel aastal ja kordusostul vist pikemalt peatuma ei pea. Hea kuulda, et samad mustrid ka teiste blogardite alateadvust ostuotsusele suunanud on :)

Voisula ütles ...

Väga ilusad munad, ilusad rikkalikud mustrid. Häid Munapühi teile!

JANA ütles ...

Mina ka palun väga vihjeid kust selliseid slaavipäraseid "kilesid" saab! Ülikaunid munad Tuuli!

Tuuli ütles ...

Kaunist pühadeõhtut! Jana, need munarosetid või -kiled on pärit Keskturult turuhoonest munamüüjate juurest (kui sisse minna, siis jäävad paremale). Avastasin nende armsad kaunistused juba eelmisel aastal. Ja järmisel aastal võiv varakult ilusamad kaunistused enne pühi ära varuda, sest näiteks need sinise-valge kirjud said eelmisel aastal lõpuks otsa, kui läksin lisa tooma